Ortadogu ulkeleri Nakliye

En Turkey Lojistikİstanbul’dan haftada karşılıklı 6 sefer ile , Katar �rd�n Irak suriye suudi arabistan bahreyn kuvety ulkeler� arasında ekpres grupaj karayolu taşımacılık hizmeti sunmakta, Tum Ortadogu ulkeleri ulkelerinden İstanbul'a ise haftada karşılıklı 2 sefer ile bu hizmeti vermektedir.

Ortadogu ulkeleri-Türkiye Karşılıklı Düzenli Konteyner Parsiyel Nakliyeleri
Ortadogu ulkeleri-Türkiye Karşılıklı Gemi Kargo Taşımacılığı
Ortadogu ulkeleri-Türkiye Karşılıklı Komple Konteyner Yük Nakliyat
Ortadogu ulkeleri-Türkiye Karşılıklı İthalat-İhracat Gemi Taşımaları
Ortadogu ulkeleri-Türkiye Karşılıklı Limandan Limana Taşımalar
Ortadogu ulkeleri-Türkiye Karşılıklı Kombine Taşımacılık (Deniz+Hava+Kara)
Ortadogu ulkeleri-Türkiye Karşılıklı Tehlikeli Madde Taşımaları
Ortadogu ulkeleri-Türkiye Karşılıklı Liman Navlun ve Gümrükleme
Ortadogu ulkeleri-Türkiye Karşılıklı Ağır Yük Denizyolu Taşımacılığı

En Turkey Lojistikolarak sahip olduğumuz R2 belgesi ile hem öz mal araçlarımız hem de sözleşmeli araçlarımızla size en uygun fiyata Ortadogu ulkeleri nakliye, Ortadogu ulkeleri taşıma, Ortadogu ulkeleri Parsiyel ve Ortadogu ulkeleri lojistik hizmeti sağlıyoruz. Sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz.

Ortadogu ulkeleri – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu gemi kargo taşımacılığı, parsiyel konteyner nakliyat, navlun işlemleri ile birlikte Ortadogu ulkeleri ve Türkiye’de liman depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı liman lojistik hizmetleri verilmektedir. Deyalı bilgi ve fiyat çalışması için lütfen navlun talep formunu doldurun. Size en geç 2 (iki) saat içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

ÇALIŞTIĞIMIZ ÜLKELER

En Turkey Lojistikve Uluslararası Taşımacılık, yurtdışında pek çok ülkenin her noktasına uçak, yük gemisi, kamyon ve TIR ile birden fazla alanda taşıma taleplerini süratle karşılar. Sorunsuz bir şekilde yurtiçi ve yurtdışı taşıma hizmetleri verir.

BULGARİSTAN NAKLİYE

ÇEK CUMHURİYETİ NAKLİYE

KOSOVA NAKLİYE

MAKEDONYA NAKLİYE

POLONYA NAKLİYE

SIRBİSTAN NAKLİYE

En Turkey Lojistik, faaliyet gösterdiği alanlarda bir çok başarılara imza atmış, istikrarlı çizgisini kurulduğu günden itibaren korumuştur. Tecrübeli yönetim anlayışı, teknik altyapısı, kurumsal şirket politikaları ve teknolojik yenilikleri yakından takip eden inovasyon içeren bakış açısıyla uluslararası alanda müşterilerine hizmet vermektedir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN