Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

En Turkey, istihdam rakamlarının büyüklüğü ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle sektörde çok önemli bir yere sahip olma hedefi dogruldusunda Polsped Transport ve Logistics'in başarı öyküsünün temelleri, 2004 yılında atılmıştır.

2009 yılından bu yana, Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasına adını yazdırmayı bir çok şirketle faaliyetlerini kara, deniz, hava, demiryolu nakliyesi ve depolama hizmetleri ile geniş bir alanda sürdürmektedir.

Faaliyet gösterdiği alanlarda bir çok başarılara imza atmış olan şirketimiz, istikrarlı çizgisini kurulduğu günden itibaren korumuştur. Tecrübeli yönetim anlayışı, teknik altyapısı, kurumsal şirket politikaları ve teknolojik yenilikleri yakından takip eden inovasyon içeren bakış açısıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

2014 yılı itibariyle En Turkey Lojistikve Uluslararası Taşımalar, şu beş ana alanda faaliyet göstermektedir:
- Yurtiçi Konteyner, Komple ve Parsiyel Taşımacılık
- Denizyolu ve Demiryolu Taşımacılık
- Havayolu Kargo Taşımacılığı
- Depolama ve stok yönetimi Hizmeti

YETENEKLERİMİZ

Karayolu Lojistik
Havayolu Lojistik
Denizyolu Lojistik
Demiryolu Lojistik
Komple ve Parsiyel Taşımalar
Depolama Hizmetleri

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Vizyonumuz
En Turkey, lojistik sektöründeki önemli ve saygın konumunu, müşterilerine dürüst olmasıyla kazanmıştır. Bu alandaki konumunu ilerleyen yıllarda daha da perçinleyecektir. Şirketimiz, verdiği sözleri, ne pahasına olursa olsun tutar, bu konuda işbirlikleri yapmaktan imtina etmez. Lojistik çalışmalarında müşterilerinin rakiplerine karşı avantaj elde edeceği hız ve hizmet sürekliliğine sahiptir.
Misyonumuz
En Turkey, lojistik çalışmalarında yüksek kalite ve etkin standartları uygular. Üst yönetimi bu anlamda sorumluluk alır. Kısa geçmişine rağmen sürekli büyümeyi dikkate alır. İşini en son bilimsel ve teknolojik gereksinimlere uygun olarak yürütür.