Hizmetlerimiz

Neler yapıyoruz?
En Turkey Lojistikuzun yıllar nakliye sektorundeki deneyimleri sayesinde karayolu tasimacılında kiralık araç organizasyonları yapmaktadir. Bu hizmeti müşterilerine sağlarken, almış olduğu sorumluluğu çok büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.Yalın bir model olan kara taşımacılığı, ürünlerin karayoluyla En Turkey Lojistikaktarma merkezlerine taşınması, buradan da yine karayoluyla hedeflenen noktalara ulaştırılması esasına dayanmaktadır. Bu taşımacılık modeli ile ithalat – ihracat sürecinde de ürünlerin karayoluyla aktarma merkezlerine toplanması ve konsolide edilerek yine karayoluyla istenilen noktalara teslim edilmesine olanak sağlanır.
En Turkey, müşterilerinin her türlü taşımacılık talebine, en ideal çözümü sunma ilkesini benimsemiştir. Bu bağlamda havayolu taşımacılığı, denizyolu ve demiryolu taşımacılığı gibi taşımacılık çözümlerinde tamamlayıcı rol oynamaktadır.En Turkey; sahip olduğu kendi uçağı ve öncesinde IATA lisansı ve HTFN üyelikleriyle tüm dünyayı kapsayan geniş acente ağı ve önemli havayolu şirketleriyle yaptığı özel anlaşmalarla, 186 ülke ve 700’e yakın lokasyonda müşterilerine hava taşımacılığında en kaliteli hizmeti en uygun maliyete sunmak için çalışmaktadır.
En Turkey Lojistik’den Kıtalararası Akılcı Lojistik Çözümler Dünya ticaretinin % 80’inin denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde En Turkey Lojistik, tüm dünyada söz sahibi armatörlerle yaptığı anlaşmalar, geniş acente ağı ve sahip olduğu FIATA, ITCO, UTIKAD üyelikleriyle dünya genelinde birçok müşteriye kıtalar arası akılcı lojistik çözümleri üretmektedir.Mevcut partnerlik anlaşmaları ve üyesi olduğu HTFN ve Conqueror global acenta ağları sayesinde En Turkey Lojistikdünyanın her yerinde kapıya teslim, gümrükleme ve dağıtım servisi sunabilmektedir.
Alternatif bir taşıma şekli olan demiryolu taşımacılığı diğer yöntemlere göre oldukça güvenlidir. Karayolu taşımacılığına uygu olamayan daha ağır tonajlı yükleriniz demiryolu taşımacılığı sayesinde hem yurtiçi hemde yurtdışı demiryolu ağlarında sağlıklı bir şekilde teslim edilmektedir. En Turkey Lojistikdemiryolu taşımacılığında proje bazlı çalışmalar ile müşteriye özel çözüm alternatifleri sunmaktadır. Güvenilir ve hata riskinin asgariye indiği demiryolu taşımacılığında ortaya çıkan rekabetçi maliyetler ve çevre dostu sonuçlar bu taşıma modelinin en önemli avantajlarını oluşturmaktadır.
Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, istenilen şekilde karşılayabilmek için En Turkey Lojistik; kara taşımacılık çözümlerinde ürün hacmine göre komple ve parsiyel seçenekleri sunmaktadır. İhtiyaç duyulan tek bir siparişin taşınması olabileceği gibi, birden fazla siparişi içeren daha kompleks proje taşımaları da olabilmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını anlayarak, taşıma sürecini en kullanışlı hale getiren esnek çözümleriyle Polsped Lojistik, müşterileri için gereken yükleme alanını temin etmektedir.