Azerbaycan Nakliye

En Turkey Lojistikİstanbul’dan haftada karşılıklı 6 sefer ile , Türkiye ile Azerbaycan, arasında ekpres grupaj karayolu taşımacılık hizmeti sunmakta, Baku'den İstanbul'a ise haftada karşılıklı 2 sefer ile bu hizmeti vermektedir.

Azerbaycan-Türkiye Karşılıklı Düzenli Konteyner Parsiyel Nakliyeleri
Azerbaycan-Türkiye Karşılıklı Gemi Kargo Taşımacılığı
Azerbaycan-Türkiye Karşılıklı Komple Konteyner Yük Nakliyat
Azerbaycan-Türkiye Karşılıklı İthalat-İhracat Gemi Taşımaları
Azerbaycan-Türkiye Karşılıklı Limandan Limana Taşımalar
Azerbaycan-Türkiye Karşılıklı Kombine Taşımacılık (Deniz+Hava+Kara)
Azerbaycan-Türkiye Karşılıklı Tehlikeli Madde Taşımaları
Azerbaycan-Türkiye Karşılıklı Liman Navlun ve Gümrükleme
Azerbaycan-Türkiye Karşılıklı Ağır Yük Denizyolu Taşımacılığı

En Turkey Lojistikolarak sahip olduğumuz R2 belgesi ile hem öz mal araçlarımız hem de sözleşmeli araçlarımızla size en uygun fiyata Azerbaycan nakliye, Azerbaycan taşıma, Azerbaycan Parsiyel ve Azerbaycan lojistik hizmeti sağlıyoruz. Sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz.

Azerbaycan – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu gemi kargo taşımacılığı, parsiyel konteyner nakliyat, navlun işlemleri ile birlikte Azerbaycan ve Türkiye’de liman depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı liman lojistik hizmetleri verilmektedir. Deyalı bilgi ve fiyat çalışması için lütfen navlun talep formunu doldurun. Size en geç 2 (iki) saat içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

ÇALIŞTIĞIMIZ ÜLKELER

En Turkey Lojistikve Uluslararası Taşımacılık, yurtdışında pek çok ülkenin her noktasına uçak, yük gemisi, kamyon ve TIR ile birden fazla alanda taşıma taleplerini süratle karşılar. Sorunsuz bir şekilde yurtiçi ve yurtdışı taşıma hizmetleri verir.

BULGARİSTAN NAKLİYE

ÇEK CUMHURİYETİ NAKLİYE

MACARİSTAN NAKLİYE

ROMANYA NAKLİYE

POLONYA NAKLİYE

SIRBİSTAN NAKLİYE

En Turkey Lojistik, faaliyet gösterdiği alanlarda bir çok başarılara imza atmış, istikrarlı çizgisini kurulduğu günden itibaren korumuştur. Tecrübeli yönetim anlayışı, teknik altyapısı, kurumsal şirket politikaları ve teknolojik yenilikleri yakından takip eden inovasyon içeren bakış açısıyla uluslararası alanda müşterilerine hizmet vermektedir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN